Видеобиблиотека
Технологии Лидерство

Meetup for startups: Q&A with Kate Seledets from 500 Startups

Ми вже говорили, що маємо крутий нетворкінг та співпрацюємо з найкращими стартап-екосистемами Кремнієвої Долини? Саме тому ми організували онлайн-зустріч з Катериною Селедець — членом інвестиційної команди глобального акселератора 500 Startups. Ми попросили Катю поділитися новинами та важливими змінами специфіки роботи глобального акселератора у період пандемії.

Якщо для стартапів акселераційні програми — це своєрідний міст між ними та інвесторами, венчурними фондами, корпоративними та державними клієнтами, то програми рівня 500 Startups — це швидкісне шосе та відчинені двері до ринку США. Це місце, де окрім навчання під керівництвом кращих та професійних менторів ви знайдете ще й партнерів.

Під час професійної зустрічі Катерина Селедець розповіла про те, як працює акселератор 500 Startups, як взяти участь у програмі для проектів на ранній стадії, а також які переваги отримують стартапи після проходження даної програми. Ви дізнаєтеся подробиці структури та правила поведінки в екосистемі Кремнієвої Долини, про комунікації з інвесторами та колегами з ринку США.
Вам цікаво? А це ще не все!

Ви також довідаєтеся, яких заходів вживати у випадку:
✅Якщо у вас є цікава ідея, але вам бракує досвіду для її розвитку
✅Якщо ви маєте продукт, але вам не вдається достатньо швидко рости на глобальному ринку
✅Якщо ви маєте список потенційних клієнтів, проте не можете до них достукатися
✅Якщо ви створюєте по 10 пітчів у день, однак інвестори не готові дати вам бажану суму грошей
✅Якщо у вас все добре та налагодженні всі процеси, але ви хочете стати ще кращими.

Захід огранізовано та проведено ГО "Український хаб" (Київ, Україна - Сан-Франциско, США).