Запишіться на безкоштовний пробний день
Ви можете обрати будь-який робочий день школи, щоб спробувати як проходить навчання у ліцеї повного дня MAIN SCHOOL безкоштовно. Дитина познайомиться з класом, тьютором, викладачами, відвідає всі уроки за розкладом цього дня та відчує атмосферу школи. У вас з'явиться достовірна інформація, щоб прийняти зважене рішення. Якщо цього дня вам буде замало, щоб переконатися, ви можете продовжити пробний період на платній основі.
Ми зв'яжемося з вами як можна швидше

Робимо навчання цікавим та захопливим

Початкова освіта
1-4 класи

з 08:00 до 19:00
до 16 дітей в класі
супровід тьютора
ОСОБЛИВОСТІ
з першого класу уроки викладають вчителі-предметники
1-4 класи
супровід тьютора протягом усього дня
постійна психологічна служба
забезпечення усіма навчальними матеріалами
в програмі предмети Social, STEM, Computer science
вчимо другої іноземної мови на вибір
факультативи і гуртки в приміщенні школи
гнучкість та мобільність у переході на онлайн навчання

Хто такий тьютор


Тьютор - це друг і підтримка кожної дитини, його головна задача - забезпечити безпеку і комфорт дітей.

У першій половині дня тьютор асистує вчителям на уроках, а в другій - допомагає виконувати домашні завдання, супроводжує дітей на прогулянках та організовує дозвілля.


Як працює психологічна служба?

У школі постійно знаходяться психологи. Батьки й діти можуть звертатися до психолога за потреби, попередньо записавшись на зустріч.

Також у навчальну програму включені уроки з обов'язкового предмета Social, які проводяться психологами. Вони спрямовані на розвиток емоційного інтелекту та емоційної грамотності у дітей.

щорічні стратегічні сесії за участі викладачів і батьків
4-разове харчування (за додаткову плату)
ПРЕДМЕТИ
1-4 класи
На дітей чекають уроки з предметів, що допомагають розвинути навички 21-го століття та бути гармонійною особистістю
Science4us
Це інтерактивна STEM-програма, заснована на освітніх стандартах, що надає базові навички з природничих наук, покращує математичні навички, англійську мову. Кожен модуль побудований таким чином, щоб допомогти дітям розбудити допитливість і забезпечити ефективне навчання.
Філософування
Допомагає дітям розвивати критичне та креативне мислення, усвідомлено сприймати інформацію, висловлювати власну думку та поважати точку зору інших, працювати в команді.
Computer science
Важлива складова навчання в Main School. Навчання спрямоване на опанування основ програмування та ознайомлення з базовим навичкам у користуванні комп'ютера. Протягом навчання учні створюватимуть програми, розроблятимуть інтерактивні ігри та історії.
Основи робототехніки
В рамках даного курсу учні отримають базові знання про одноплатні комп'ютери на прикладі Arduino UNO, а також освоять графічне середовище програмування S4A.
Discovery
Курс забезпечує базові знання з таких областей як історія, право, фізика, географія, екологія, астрономія, етнографія, основи релігійних культур, світська етика. В рамках вивчення напрямку діти дізнаються про суспільство як систему в цілому, так і про окремі його частини, навчаться сприймати себе як частину навколишнього світу.
Social
Курс спрямований на розвиток комунікативних, емпатійних здібностей, розуміння власних емоцій і потреб, а також навичок самопрезентації, ініціативності, цілеспрямованості, відповідальності за себе і взаємодії з оточенням. Курс передбачає колективно-творчі вправи, бесіди, рефлексію, тестування, анкетування, рольові ігри, настільні ігри, колективні форми роботи, проєктування.
Activity
Основні напрямки діяльності на цих уроках: пілатес, хореографія, акробатика, гімнастика, танцювальні напрямки, циркове мистецтво, ігрова діяльність, заняття на відкритому повітрі.
Young Engineers
Дитяча розвивальна програма, спрямована на вивчення базових законів фізики, основ математики й програмування. Це інноваційний освітній проєкт, який був започаткований в Ізраїлі, а зараз визнаний у Великобританії, США, Австралії, Канаді та ще в більш ніж в 40 країнах.
В навчанні ми використовуємо STEM підхід та модель 5E:
передбачає вивчення науки, технологій, інжинірингу й математики не як окремих предметів, а в комплексі, через розуміння явищ, процесів та причинно-наслідкових зв’язків. Такий підхід дає змогу здобути нові знання в легкій формі на практичних прикладах та мати глибоке розуміння теми. STEM освіта допомагає розвивати уяву, критичне та креативне мислення, аналітичні здібності.

Такий підхід сприяє спільному, активному навчанню, в якому студенти працюють разом над розв'язання проблем та досліджують нові поняття, ставлячи питання, спостерігаючи, аналізуючи та роблячи висновки.

STEM (Science, Technology, Engineering and Math)
МОДЕЛЬ 5Е
побудована з 5 взаємопов’язаних етапів: "Залучити", "Дослідити", "Пояснити", "Розробити" та "Оцінити"
Як проходить день у молодших класах
1-4 класи
вартість навчання
10 000 гривень / місяць
Залишити заявку
© 2016-2020 MainSchool